Rosberg loodab BMW'ga vahet vähendada

Rosberg loodab BMW'ga vahet vähendada
10.03.2008 20:44

Williams F1 tiimi esitlused talvistel testidel näitasid suurt progressi. 2007. hooajal lõpetati neljandana, vahe eesoleva Renault'ga oli 18 punkti. Algaval hooajal loodab Rosberg järele võtta BMW'le ja mööduda ühtlasi ka Renault'st.

Rääkides meeskonna eesmärkidest märkis ta: "Esmane eesmärk on kogu tiimiga edasi liikuda võrreldes 2007. aastaga. Töötame koos juba mõnda aega ning nüüd tuleb see eelis ära kasutada. Liikumine meeskondlikus arvestuses üles poole on üks peamisi sihte."

Kuigi meeskond liigub järjest kõrgemale on siiski vara oodata sekkumist meistritiitli heitlusesse järgmisel kahel-kolmel aastal. "Raske on vastata sellele, aga kindlasti oleme me õigel teel sellel suunas," vastas Rosberg küsimusele kas ta võib järmise kahe või kolme aasta jooksul tiitli võita. "Meeskond on palganud paari aasta jooksul mõned head inimesed täiendamaks olemasolevat struktuuri ning kõik see on alus edukaks progressiks. Uued reeglid mis järgmisest aastast kehtima hakkavad annavad meile võimaluse võitlusesse sekkuda, sest alustada tuleb kõigil jälle valgelt lehelt."

Rosberg usub, et meistritiitel otsustatakse siiski sellel hooajal peaasjalikult Ferrari ja McLaren'i vahel. "Ma usun, et Ferrari ja McLaren on taaskord eesotsas ning nende kannul BMW.
Me peaksime olema BMW'le lähemal sellel aastal, samuti peaks meie kannul tihedalt olema teised keskmikud," usub Rosberg.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Täna, 21. veebruaril 2024 on Eestis pilves, esineb lund ja lörtsi

Täna, 21. veebruaril 2024 on Eestis pilves, esineb lund ja lörtsi

Täna, 21. veebruaril on pilves ilm. Ennelõunal sajab Lääne- ja Kesk-Eestis lund, lörtsi ja vihma. Keskpäeva paiku jõuab saartele uus sajuala, mis levib õhtuks mandri keskossa. Sajab vihma ja lörtsi, mandril ka lund. Mitmel pool on jäidet. Ida-Eestis on peamiselt sajuta. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2024

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee