Scuderia Toro Rosso müügis

Scuderia Toro Rosso müügis
18.03.2008 14:10

Red Bull asutaja Dietrich Mateschitz on avalikustanud, et tal on soov maha müüa oma üks vormel 1 meeskondadest, milleks on Scuderia Toro Rosso. Müügi taga on soov keskenduda rohkem Red Bull Racing tegemistesse, samuti on üks põhjustest Concorde leping, mille järgi ei tohi pärast 2010. aastat müüa/anda teistele tiimidele autosid ja seetõttu peab Toro Rosso need ise ehitama.

Müüki kommenteerides Motorsport Aktuell'ile mainis Mateschitz: "Toro Rosso on turul ja otsib uut omaniku. Alates 2010. aastast toimub reeglimuudatus mille järgi ei tohi me ehitada autosid nii Red Bull'ile kui ka Toro Rosso'le. Seepärast arvan ma, et jätkata tuleks ühe meeskonnaga."

Mateschitz möönis, et müük ei toimu arvatavasti enne 2010. aastat.

Juba on olemas, aga võimalikud uued omaniku kandidaadid. Nende seas on Nicolas Todt, Jean Todt'i poeg ja Felipe Massa mänedžer. Mainitud on ka A1GP juhti Tony Teixeira't.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Bahreini GP kvalifikatsiooni kiireim oli Verstappen

Bahreini GP kvalifikatsiooni kiireim oli Verstappen

2024. aasta vormel-1 sarja avaetapi, Bahreini GP kvalifikatsiooni kiireim oli valitsev maailmameister Max Verstappen (Red Bull), kolme parema sekka sõitsid ennast veel Charles Leclerc (Ferrari) ja George Russell (Mercedes).

Bahreini GP võistlussõit sõidetakse sellel korral laupäeval

Bahreini GP võistlussõit sõidetakse sellel korral laupäeval

Vormel-1 sari algab nagu tavaliselt ka sellel korral märtsis, erinevusena, aga kihutatakse punktidele võistlussõidus laupäeval.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2024

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee