Aastast 2010 tiimidele piiratud eelarve

30.04.2009 15:27
FIA tutvustas 40 miljoni inglise naela suurust eelarve piirangut mis järgmisest aastast jõustuda võiks. Idee järgi ei oleks see kohustuslik, kuid sellega nõusutmise korral pakutakse neile muid hüvesid, meeskonnad kes selle projektiga liituks saaks suurema tehnilise vabaduse - piiramatu testimine, liikuvad tiivad ja mootori pöörete piirajast vabanemise.

Uut plaani tutvustati kolmapäeval Pariisis kogunenud Rahvusvahelise Autoliidu Maailma Mootorispordi Nõukogu kohtumise järel. Esmakordselt tutvustas seda plaani FIA president Max Mosley ja siis oli piiranguks ette nähtud 30 miljonit inglise naela.

Järgmise aasta alguses peaksid meeskonnad teatama kas nad soovivad osaleda piiratud eelarvega ja nautida tehnilist vabadust või piiramatu eelarvega ja hetkel kehtivate tehniliste reeglitega.

Tehnliste piiranguteta oleks meeskondadel lubatud kasutada liikuvat esi- ja tagatiiba, ilma pööretepiiranguteta mootoreid. Samuti saaks tiimid piiramatult testida hooajavahelisel ajal.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Sellel nädalavahetusel vormel-1 Hispaania GP, reedel vabatreeningul rajal ka Vips

Sellel nädalavahetusel vormel-1 Hispaania GP, reedel vabatreeningul rajal ka Vips

Sellel nädalavahetusel võistlevad F1 masinad Barcelonas Circuit de Barcelona-Catalunya nimelisel ringrajal. Tehakse ajalugu ka eestlaste jaoks. Rajal on reedesel esimesel vabatreeningul Red Bull roolis meie Jüri Vips.

Ilm täna, 20. mail 2022 on Eestis pilves selgimistega

Ilm täna, 20. mail 2022 on Eestis pilves selgimistega

Pilves selgimistega ilm. Hommikul liigub vihmasadu saartelt mandri lääne- ja lõunaosa kohale ning päeva peale laieneb üle Eesti itta. Kohati võib olla äikest. Puhub valdavalt ida- ja kagutuul 5-11, puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 8..14°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2022

Teine Maailmasõda | Pistik.net | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee