Grosejan: nähtavus, nähtavus puudus täiesti

25.03.2012 12:27
Malaisia GP katkestanud Lotuse piloot Romain Grosjean põhjendas oma ebaõnne järgmiselt: "Ma olin siin, ma olin ettevaatlik, kahjuks ma arvan, et Schumacher sõitis mulle sisse. Neljandas kurvis, ma tegin spinni. Sel hetkel muutus sõit halvaks aga vihma tuli veel juurde. Ma arvan, et Kimi (Räikkönen) tegi boksipeatuse ja me ei saanud mõlemat autot korraga boksi võtta. Mul tuli veel ringiks välja jääda."

"Nähtavus, nähtavus puudust täiesti. See oli väga raske, me ei suutnud isegi sirgel mitte otse sõita. Ma olen väga pettunud, sest ma arvan, et siit oleks tulnud hea tulemus."

Grosjean tõusis hea stardiga kolmandale kohale, kuid vihma jätkudes ja tihenedes sõiduolud järjest halvenesid ning tal tuli kohti loovutada. Ühel hetkel kadus noorel prantslasel auto üle kontroll ja ta sõitis liivaväljale kust enam omal jõul välja ei saanud.

Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Rally Estonia korraldajad: nii võimsaid autosid ei ole siin veel nähtud

Rally Estonia korraldajad: nii võimsaid autosid ei ole siin veel nähtud

Seekordses Betsafe’i spordiennustusportaali podcastis on külas Rally Estonia taustajõud – peakorraldaja Urmo Aava ja turvaülem Priit Priimägi. Jutuks tuleb juulis toimuv etapp: mis on teisiti, milline on rada ja katsed, teekate ning kui suurt rahvahulka oodatakse. Lisaks arutletakse podcastis, kas ja milliseid muutusi on neile kaasa toonud hübriidautod ning kuidas ikkagi tagatakse raja ääres turvalisus. Selgub, mis tekitab Priimäele ja Aavale endile enim elevust seekordse Rally Estonia puhul.