Mercedes GP avaldas esmaesitluse info

23.01.2010 15:22
Mercedes GP meeskonna esmaesitlus toimub 25. jaanuaril Stuttgard'is asuvas muuseumis. Autot näidatakse seevastu aga alles 1. veebruaril kui asutakse esmakordselt testima.

Esmaesitluse käigus tutvustatakse meeskonna uusi piloote Michael Schumacher'it ja Nico Rosberg'i. Auto kohta on teada see, et mudeli tähiseks saab RB1, milles tähekombinatsioon "RB" tuleneb meeskonna juhi ja endise omaniku Ross Brawn nimest.

Suure põnevusega oodatakse Schumacher'i tagasitulekut F1'te, seitsmekordne meister naaseb peale 3 aastast eemalolekut sarja. Lõppenud nädalal testis ta treeningu mõttes GP2 masinat ja esimesed märgid vormist on tema sõnul väga head. Meeskonnakaaslane Rosberg loodab samuti saavutada häid tulemusi peale nelja Williamsis veedetud hooaega.

Mercedes on üks mitmest kes teatanud esmaesitlusest, veel on samasisulist infot jaganud Ferrari, McLaren, Renault, Lotus ja Sauber.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 30. mail, 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 30. mail, 2023 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 30. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikest. Puhub valdavalt läänekaare tuul 3-9, puhanguti 13, rannikul kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 14..17, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 12°C ümber.

Värske Euroopa Kohtu otsus annab graafikuga töötajatele täiendavat puhkeaega

Värske Euroopa Kohtu otsus annab graafikuga töötajatele täiendavat puhkeaega

Hiljutise Euroopa Kohtu otsuse kohaselt tuleb edaspidi arvestada kahe tööpäeva vahele jääva 11 tunni pikkune puhkeaeg juurde ka iganädalasele puhkeajale. Puhkeaja lisandumisega soovitakse vähendada ületöötamist ning parandada inimeste tervisekaitset. Otsus muudab Eesti senist praktikat töö- ja puhkeaja nõuete rakendamisel ning võib mõjutada nende ettevõtete töökorraldust, kus töötatakse graafiku alusel. Esmaspäevast reedeni kaheksa tundi päevas töötavate inimeste tööaja arvestust see ei mõjuta.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2023

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee