Hasartmängude meelespea nendele, kes planeerivad vormeli USA GP etappi kohapeale vaatama minna

Hasartmängude meelespea nendele, kes planeerivad vormeli USA GP etappi kohapeale vaatama minna
16.10.2023 20:44

Vormeli F1 Grand Prix on üks vanima ajalooga rallivõistlus Ameerika Ühendriikides. 2012.aastast saadik on antud võistlust peetud Austinis, The Circuit of America rajal. 2022.aasta arvestusega on võistlust peetud 51 erinevas asukohas, kuid juba 10 aastat on sama võistlus toimunud samas asukohas. 2020.aastal Grand Prixi siiski ei peetud ja peamiseks põhjuseks oli Covidi pandeemiaga seotud regulatsioonid. 2023.aastal toimub Grand Prix 20.oktoobril ja võidusõidu ajal läbitakse 56 ringi.

Austini linn Texases on kurikuulus oma muusika ja komöödia kultuuri poolest. Aastate jooksul on Austin saanud live-muusika pealinna tiitli ning ka stand-up komöödia tegijad on loonud sellest linnast endale kogunemiskoha. Linn lihtsalt ei meelita esinema vaid toob linna elama ka meelelahutusäri tipptegijad. Los Angeles ei ole 20.sajandil enam meelelahutus pealinna tiitli vääriline ning peab arvatavasti loovutama selle tiitli varsti Texase osariigi linnale.

Kui F1 võistlus on läbi, võib külastaja minna linna avastama. Hasartmängu armastajale saab olema keeruline leida kasiinot, mis pakuks samu mänguvõimalusi nagu seda teeb Las Vegas. Millised on hasartmängude regulatsioonid Austinis Texase osariigis?

Kasiinomängud: Texases ei ole traditsioonilisi kommertskasiinosid. Enamik kasiino hasartmängude vorme, sealhulgas mänguautomaadid ja lauamängud, on osariigis üldiselt ebaseaduslikud. See tähendab, et linnast ei leia avalikke kasiinomaju, mida oleks võimalik külastada.

Pokkeritoad: Austinis tegutsevad mõned pokkeritoad, kus mängijad saavad lihtsates pokkerimängudes osaleda. Need on tavaliselt seltskonnaklubid, mis võtavad sisenedes mängjatelt liikme- või kohatasusid. See tähendab, et pokkerimängimiseks tuleb tasuda mängija tasu.

Hobuste võiduajamine: Texas võimaldab pari-mutuel (võrdselt jagatav) panustamis võimalust hobuste ja hurtade võiduajamisele. Pari-mutuel tähendab, et need kes panustasid esikolmikule, jagavad võidud omavahel. Ka panustamiskontor saab protsendi kõigi kolme esikoha võitja summast. Austinis ei ole võidusõidurada, kuid panustada on võimalik ka teistes asukohtades peetavate võidusõitudele.

Bingo: Heategevuslik bingo on Texases seaduslik ja mõned organisatsioonid korraldavad bingomänge raha kogumise üritustena. Ülla eesmärgi nimel Bingo mängimine on siiski samuti kindlalt reguleeritud ja selle kommertvõimalused on seadusega keelatud.

Loterii: Texases on osariigi loterii, mis hõlmab kraapepileteid ja erinevaid loteriimänge. Loteriipileteid saate osta erinevatest jaemüügikohtadest. Loteriid on võimalik osta ka online-keskkonnast.

Ebaseaduslikud hasartmängud: kuigi Texases on hasartmängud keelatud, on linnades siiski niiöelda ‘maaalused asutused’ mis pakuvad neid võimalusi, mis muus osariigis on lubatud. Kohalik politsei teostab aga siiski kontrolli ning vahele jäädes ei jää karistuseta ka mängijad.

Online kasiino: texase osariigis on hasartmängud tavapärasel kujul keelatud ning ka online kasiinod on kõigile osariigi külastajatele keelatud.Kuna Texase osariik reguleerib oma kasiinode ja muude hasartmängude reegleid küllaltki rangelt, ei jää osariigi elanikel muud üle kui võtta ette reise teistesse osariikidesse. Üheks populaarsemaks sihtkohaks on Oklahoma ja Louisiana. Antud osariikides on regulatsioonid nõrgad ning Oklahomas on Ameerika Ühendriikide arvestusega kõige enim kommerts kasiinosid osariigi kohta. Spordiennustus on siiski eraldi hasartmänguharuna veel arenemas kuid ka selle populaarsus on Louisianas tõusmas.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Kuna jõulud on vaid mõne nädala pärast, keerlevad paljudel peas mõnusad pidulikud mured. Kui ühed otsivad huvitavamat viisi kuuse ehtimiseks või olemasolevate nõudekollektsiooni värskendamiseks, otsivad teised juba jõulukinke. Sellepärast on Formadore e-poe esindajad otsustanud jagada, mida inimesed tavaliselt jõuludeks valmistudes ostavad, ning ka populaarseimaid jõulukaupu, mida nende sortimendist leida võib.

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Võib sadada kerget lund. Hommikul on paiguti udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, pärastlõunal pöördub saartel lõunasse ja kagusse 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saarte rannikul paiguti kuni 0°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2023

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee