McLaren Honda MP4-30 esitlus
29.01.2015 14:26
McLaren vormel-1 võistkond esitles 2015. hooaja masinat, mudelit märgistusega MP4-30. Uus masin kasutab Honda mootoreid. Viimati võistles McLaren jaapani mootoritega 1992. aastal.Käesoleval hooajal kuuluvad tiimi Fernando Alonso ja Jenson Button.




Seotud uudised
Seotud uudised puuduvad
Seotud videod
Seotud videod puuduvad
Vaata lisaks

Eesti kiitis heaks Tesla juhiabisüsteemi Hollandi tüübikinnituse
Transpordiamet tunnustab Eestis edaspidi Hollandi liiklusameti RDW väljastatud Tesla FSD süsteemi tüübikinnitust.

Antonelli võitis kaootilise Monaco GP, Verstappeni sõit lõppes juba avaringil
Monaco GP kujunes sündmusterohkeks võistluseks, kus Kimi Antonelli teenis hooaja viienda etapivõidu. Mercedese piloot kontrollis võistlust algusest lõpuni, samal ajal kui tema lähimad konkurendid sattusid erinevate probleemide küüsi ning Monte Carlo tänavad pakkusid nii tehnilisi rikkeid, avariisid kui ka punaste lippudega katkestust.
