Kimi võidukäik Belgias

Kimi võidukäik Belgias
29.08.2004 22:00

Kimi Räikkonen näitas oma fännidele mida nood näha tahtsid.... võitlust nii MM liidri ja mitteametliku maailmameistri M.Schumacheri ja teiste pilootidega.

Sõidu algu polnud paljulubav, Räikkone alustas alles kümmnendast stardiruudust. Kuid kohe, peale tulede kustumist läks tõeliseks võidusõiduks, oli möödasõite ja ka palju katkestamisi, kuid vaatamata sellele kujunes võidusõit ise väga haaravaks.

Oma osa mängis võidusõidus ka turvaauto, mis käis päris mitmel korral rajal.

Artikkel avaldatud esialgselt meie Kimi Räikkönen fänniveebis - 29.08.2004 18:02

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 27. aprillil 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 27. aprillil 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 27. aprillil 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Hommikul on muutliku suunaga tuul 1-7, keskpäevast alates puhub valdavalt läänekaare tuul 3-9, õhtul tugevneb läänerannikul edelatuul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 6..11, rannikul kohati 4°C.

Täna, 26. aprillil 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 26. aprillil 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 26. aprillil 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool on vihma-, lörtsi- ja lumehooge. Puhub loode- ja lääne-, pärastlõunal loode- ja põhjatuul 4-10, puhanguti kuni 15 m/s, õhtul sisemaal nõrgeneb. Õhutemperatuur on 4..9, sajuhoogude all 1..3°C.

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2025

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee