Formula 1 jagab praegu tasuta F1 TV Access ligipääsu 30 päevaks - Kommenteeri

Formula 1 jagab praegu tasuta F1 TV Access ligipääsu 30 päevaks
10.04.2020 19:45

Formula 1 jagab praegu tasuta F1 TV Access ligipääsu 30 päevaks. Pärast seda on võimalik see tellimus tühistada.

Teadupärast vormel-1 sarja algus viibib maailmas leviva koroonaviiruse tõttu, loe ka: Edasi on lükatud ka uus vormel-1 sarja esimene, Aserbaidžaani etapp. Formula 1 jagab kõigile soovijaile seetõttu 30 päevaks tasuta kasutamiseks F1 TV Access ligipääsu millega saab vaadata väga paljusid vanu vormel-1 võistlusi, kokkuvõtteid ja dokumentaale. Ning see sobib kokku juba ühe varasemalt tõstatatud ettepanekuga: Kui vormel-1 hooaeg ei alga eks me peame siis vanade võistluste vaatamisega leppima.

Sul tuleb enda e-mail registreerida, mille järel saad omale sooduskoodi millega saad 30 päevaks tasuta kasutmiseks F1 TV Access ligipääsu, sul tuleb ka F1 TV konto luua ning sisestada oma krediitkaardi andmed. Sul tuleb tellimus tühistada kindlasti enne 30 päeva kukkumist, sest siis võetakse sisestatud krediitkaardilt juba raha.

Alusta siit: F1 TV Access is now FREE for 30 days

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 19. juunil 2024 Eestis pilvkate tiheneb, sajab paljudes kohtades vihma ja on äikest

Täna, 19. juunil 2024 Eestis pilvkate tiheneb, sajab paljudes kohtades vihma ja on äikest

Täna, 19. juunil Eestis pilvkate tiheneb. Edela-Eestisse jõuab hommikupoolikul sajuala ja levib kirde suunas. Sadu on paljudes kohtades tugev. On äikest. Loode-Eestis on sadu nõrgem ja harvem. Vastu õhtut lääne poolt alates sadu lakkab ja pilved hõrenevad. Puhub lõunakaare tuul 3-9, puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub Lõuna- ja Ida-Eestis põhjakaarde, õhtuks kõikjal läänekaarde ning tugevneb 5-10, puhanguti 14 m/s, Peipsi ääres võib olla lühiajaliselt tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 15..20, Kagu-Eestis enne sadu kuni 22°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2024

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee