Kubica arvates sobib Melbourne nende R30'le paremini

Kubica arvates sobib Melbourne nende R30'le paremini
23.03.2010 16:50

Robert Kubica usub, et Renault R30 jaoks sobib Albert Park ringraja konfiguratsioon paremini kui Bahreini oma.

Kubica lõpetas avaetapi 11. kohal ehk jäi esimesena punktita, tema sõidu algus ei kulgenud eriti edukalt, kohe stardi järel Mark Webber Red Bull'i poolt valla päästetud tossupilves tegi poolakas pirueti ja langes sõitjaterivi lõppu.

"Enne hooaja algust oli mul juba tunne, et Melbourne sobib meile paremini kui Bahrein," ütles Kubica. "Esimene start näitas kuidas teised tiimid liiguvad ja nad nägid mis on meie seis, siis ma arvan seda enam, et see ringrada sobib meile paremini.

"Rada on nädalavahetuse eel ja alguses väga halva haarduvusega ja seepärast on vaja head mehhaanilist haarduvust, pidurite stabiilsust, ma loodan, et me suudame olla tasemel ja näidata auto tõelist potensiaali."

Renault insener Alan Permane arvab, et neil on võimalus heidelda esimese "suure" neljaga. "Meil on uued aerodünaamika detailid Melbourne'is, mis peaks meile tagama parema esituse," ütles ta. "Olemas on uus esitiib ja uued on ka osad tagatiiva osad mis peaks tagama parema survejõu."

"Eesmärk on jõuda mõlema autoga Q3. Ma arvan, et me oleme konkurentsivõimelised. Kui me täidame esmase eesmärgi peaks olema meil kõik eeldused punktikohtadele võitlemiseks."


Allikas ESPN F1


Seotud võistlus


Vaata lisaks

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Täna, 21. veebruaril 2024 on Eestis pilves, esineb lund ja lörtsi

Täna, 21. veebruaril 2024 on Eestis pilves, esineb lund ja lörtsi

Täna, 21. veebruaril on pilves ilm. Ennelõunal sajab Lääne- ja Kesk-Eestis lund, lörtsi ja vihma. Keskpäeva paiku jõuab saartele uus sajuala, mis levib õhtuks mandri keskossa. Sajab vihma ja lörtsi, mandril ka lund. Mitmel pool on jäidet. Ida-Eestis on peamiselt sajuta. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2024

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee