Spordiennustused ja online kasiinod: kas seal mängides on võimalik rikkaks saada?

Spordiennustused ja online kasiinod: kas seal mängides on võimalik rikkaks saada?
14.10.2022 13:15

Erinevad hasartmängud meelitavad interneti ajastul mängima üha rohkem inimesi. Seega on hetkel online kasiino mängude järele suur nõudlus. Kuid paljud algajad mängijad esitavad endale keerulise küsimuse: kas on olemas spordiennustus- või hasartmängu strateegia, mis garanteerib 100% võidu?

Paljud usuvad, et ka spordiennustused on omamoodi kasiino ja võidud sõltuvad paljuski õnnest. See pole aga täiesti tõsi kuna online kihlveokontorites panuseid tehes on mängijal palju rohkem võimalusi võiduvõimaluse mõjutamiseks.

Võidustrateegiat kui sellist pole olemas. Kuid on erinevaid võimalusi, mis võivad aidata suurendada võiduvõimalust.

Erinevused spordiennustuse ja kasiino ennustuse vahel:

Kasiinos teeb mängija panuse kasiino vastu. Näiteks kui mängija panustab ruletis punasele ja must langeb välja, võtab kasiino mängija raha. Kihlveokontoris teevad osalejad panuseid aga üksteise vastu. Kihlveokontor tegutseb tehingus vahendajana ja võtab pakutavate teenuste eest komisjonitasu.

Kasiino väljamaksed on alati samad. Spordiennustustel on väljamaksete puhul koefitsient muutuv. Mõnikord muutuvad need aja jooksul isegi vastupidiseks. Spordiennustuses on koefitsiendid erinevad.

Ehk siis online kasiinos mängib mängija süsteemi vastu, millesse on programmeeritud kindel võiduvõimalus ning spordiennustuses teevad mängijad omavahel panuseid, kus vahendaja ja vahekohtunikuna tegutsevad online kihlveokontorid.

Kas spordiennustuses on suurem tõenäosus võita?

Nii kasiinomängudesse kui ka sporti panustamise puhul on olemas alati teatav juhuslikkus. Spordile panustades hindab mängija aga meeskonna seisu, selle vastast, viimaste kohtumiste tulemusi ja muid tegureid, mis võimaldab panuse teha anlüüsi põhjal. 

Paljudel veebipõhistel kihlveokontoritel on reaalajas panustamise funktsioon. Näiteks jalgpallile panustades saab panustaja esmalt hinnata matši kulgu ja mõista, millise stsenaariumi järgi mäng liigub. Vaatluste põhjal saab mängija valida kasumliku strateegia.

Kasiino elab kaotuste arvelt, mis tähendab, et osalejale on kasulik kaotada. Kihlveokontorid seevastu võtavad tehingute vahendamise eest lihtsalt vahendustasu.

Kihlvedude peamised eelised

Koefitsientide varieeruvus võib algajale kujuneda väga raskeks ja isegi arusaamatuks. See spordiennustuse omadus on aga nende suurim eelis. Saate valida suurema koefitsiendiga kihlveokontorid ja saada eelise teiste mängijate ees, kes panustasid madalama koefitsiendiga. Näiteks, kui olulised meeskonnaliikmed on mängu ajal diskvalifitseeritud, saate järgmises mängus selle meeskonna vastu panustada, enne kui toimub põhireaktsioon ja koefitsiendid pole veel muutunud.

Spordiennustusi ei tohiks käsitleda nagu hasartmänge online kasiinos. Kogenud mängijad leiavad ülepaisutatud koefitsiente ja suudavad need parandada ning teenida rohkem kasumit.

Spordiennustustes on võimalik kasutada reaktsiooni, analüütilisi omadusi ja teadmisi konkreetse spordiala nüanssidest. Märgates õigeaegselt muutusi matšis, saate prognoosi korrigeerida ja valida võidustrateegia.

Mida valida

Kasiinos mängimine on lihtne: mänguautomaatidel on lihtsad seadistused ja lihtsad reeglid. Eeliseks on see, et online kasiinos saad enne pärisraha panuste tegemist testida oma lemmik sloti tasuta demo režiimis. Mänguautomaatide mängimine on meelelahutus kõigile, mis ei nõua spetsiifilisi teadmisi. Eestis vastutab online kasiino reeglite eest Eesti Tolliamet ning tuleb meeles pidada, et Eesti seaduse järgi on lubatud mängida vaid litsentseeritud kasiinodes. 
Spordiennustused sobivad rohkem neile, kes on hästi kursis erinevate spordialadega, nagu jalgpall, poks, jäähoki. Online kasiinod on sellised, mille kasutamise puhul sõltub võitmine paljuski õnnest. Panuste tegemisel kihlveokontorites peate tutvuma ekspertide prognoosidega, analüüsima sportlaste tegevust ja nende motivatsioonitaset. Esialgu tuleks aga valik teha lähtuvalt enda  rahalistest võimalustest. Hasartmängu võite ei tohi pidada ainsaks raha teenimise võimaluseks. Pigem tuleks mängimist võtta kui meelelahutust koos võimalike plussidega. Statistika järgi on mängurite ja panustajate arv võrdne, mis tähendab, et võiduvõimalused kihlveokontorites ja online kasiinodes on samad.

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 3. oktoobril 2023 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 3. oktoobril 2023 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 3. oktoobri ennelõunal on Eestis muutlik pilvisus. Kohati sajab vähest vihma. Pärastlõunal pilvisus tiheneb. Vihmasadu levib lõunast põhja poole. Puhub läänekaare tuul 4-10 m/s, pärastlõunal pöördub tuul järk-järgult kagusse 6-12, Lääne-Eesti saartel ja rannikul tugevneb puhanguti 18 m/s. Õhutemperatuur on 14..18°C.

Ilm on täna, 28. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm, võib sadada vähest vihma

Ilm on täna, 28. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm, võib sadada vähest vihma

Ilm on täna, 28. septembril Eestis pilves selgimistega ilm, õhtu poole paljudes kohtades selgineb. Kohati võib sadada vähest vihma. Ennelõunal on paiguti udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8, õhtul Lääne-Eesti saartel puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 17..20, Kagu-Eestis kuni 23°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2023

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee