Vormel-1 uudised #166

Räikkönen: Mul pole palju kaotada

Üks tiitlipretendentidest Kimi Räikkönen teeb kõik võimaliku viimase kuue etapiga. Soomlane on ülimalt motiveeritud, andes mõista, et temal on palju vähem võitlusmomentides kaotada kui üldise pingejärjestuse esimestel tegijatel. Hetkel on tal kokku kogutud 60 punkti, jäädes liidrist Hamiltonist maha 20 punktiga, tiitliheitlusesse tõsisemalt sekkumiseks ja võitmiseks tuleb Räikkönenil järelejäänud etappidel vähemalt finišheerida poodiumile.

Sel ajal kui Räikkönen nautis oma kodumaal suvist puhkust toimetas meeskond tehases uute täiustuste väljatöötamisel.
22.08.2007 12:39

BMW kinnitas oma 2008. aasta piloodid

BMW Sauber kinnitas mõlemad oma 2008. hooaja piloodid, meeskonnas jätkavad Nick Heidfeld kui ka Robert Kubica.

Nick Heidfeld liitus tiimiga juba 2006. aastal kui BMW võttis Sauberi üle. Sakslane on väga õnnelik, et saab jätkata. "Mulle oli alati selge, et tahan jätkata BMW Sauber F1 meeskonnas," ütles Heidfeld. "Vägev on aidata üles ehitada tiimi algusest peale ja kui vaadata millise arengu me selle kahe aasta jooksul oleme teinud siis on hea tunne. Isiklikult on mul suured ambitsioonid seoses meeskonnaga."

Robert Kubica liitus tiimiga samuti mullu kuid testipiloodi rollis. Aasta keskel, aga loobuti Jacques Villeneuve teenetest ja tema kohal jätkas juba poolakas. Tulemused valmistasid tiimile headmeelt ja ta saigi selleks aastaks juba aastase täiskoha. Uut lepingut kommenteeris Kubica järgmiselt: "Mul on selle lühikese aja jooksul olnud võimalik koguda hea kogemustepagas. Vaatamata sellele õpin ma iga päev midagi uut ja arenen järjest edasi. Me keskendume nüüd uutele eesmärkidele ja ma loodan, et meeskond annab mulle kõik vajalikud vahendid saavutamaks koos häid tulemusi".
21.08.2007 13:10

Honda loodab saavutada Türgis paremaid tulemusi

Vormel 1 suvine paus on lõppemas ja meeskonnad on taas üles rivistumas järgmisel nädalal Türgis. Kohal on ka Honda, meeskond kellele 2007. hooaeg on olnud kõike muud kui hea.

Honda Racing F1 meeskonna sõitjad Jenson Button ja Rubens Barrichello on puhkust kõigiti ära kasutanud, et stardis füüsiliselt jälle võitlusvõimelised olla, eriti veel kuumades oludes nagu need Türgis on.

Tiimi tehases on käinud palavikuline töö auto konkurentsivõimelisemaks muutmiseks. Vaatamata sellele, et rajal testisõite korraldatud ei ole on arendustöö täie võimsusega edasi läinud ja rajale loodetakse tuua uuendusi.
18.08.2007 15:05

Vaata lisaks

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2021

Teine Maailmasõda | Pistik.net | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee