Wolff: Prantsusmaal on oodata kõva võitlust

Wolff: Prantsusmaal on oodata kõva võitlust
19.06.2019 23:11
Toto Wolff jagab mõtteid käesoleva vormel-1 hooaja 8. etapi kohta mis toimub Paul Ricardi ringrajal.

"Kanada etapp oli meie jaoks kui äratuskell. Pärast kuut esimest etappi kus meil oli väga hea vastupidavus, esines meil seekord mitmeid erinevaid probleeme nädalavahetuse jooksul, peaaegu kõik neist oli seotud meie enda loodud seadmetega - kütusesüsteemi probleem mis Valtteril tekkis esimesel vabatreeningul kuni pühapäeval, kell kuus hommikul tekkinud hüdraulika lekkeni Lewise masinal."

"Meie õnneks tekkisid need tehnilised probleemid kõik hetkel kui meil oli võimalik neid lahendada kuid me teame, et need oleksid võinud rikkuda terve meie nädalavahetuse ja otsustavaks said meie mehaanikute väga head oskused."

"Me ootame järjekordset kõva võitlust Prantsusmaal. Sealne ringrada omab teatud sarnasusi Montrealiga ja pikad sirged pakuvad väljakutseid meile."

"Erinevalt Kanadast on kurvide karakteristika seal aga palju suuremaid kiiruseid nõudev mis on kasuks meile. Me arvame, et suudame oma paremuse maksma panna."

"Osaks meie tugevustest mis eelmisel kolmel kuul olnud on terve meie tiim - rajal, Brackley-is ja Brixworth-is - seda kõrget taset mida me näidanud oleme seda peame säilitama ka Prantsusmaal."

Eeloleval nädalavahetusel on kavas Prantusmaa GP - vaata ajakava.

Seotud võistlus


Vaata lisaks

Ilm täna, 25. mail 2022 Eestis

Ilm täna, 25. mail 2022 Eestis

Lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Hoovihmapilved liiguvad saartelt aeglaselt kirde suunas. Ida-Eestis on saju tõenäosus väike. Puhub lõunakaare tuul 4-8, puhanguti 11 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 19..24, Lääne-Eesti rannikul 13..17°C.

Ilm täna, 23. mail 2022 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta

Ilm täna, 23. mail 2022 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta

Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtuks pilved hajuvad. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s, Ida-Eestis ja põhjarannikul loode- ja läänetuul 5-11 m/s. Õhutemperatuur on 14..20, rannikul 10..13°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2022

Teine Maailmasõda | Pistik.net | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee