Vaatemängulise Singapuri GP võitis Fernando Alonso

28.09.2008 17:39
Ööpimeduses peetud 2008. aasta 15. osavõistluse, Singapuri GP võitis 15. kohalt alustanud Fernando Alonso, omajagu peab hispaanlane tänama ka oma meeskonnakaaslast Nelsinho Piquet, kelle seinasõidu tõttu suurem sagimine rajal üldse algas. Piquet sõitis 16. ringil seina ning rajale tuli turvaauto ning liidrite poolt sisse sõidetud vahed muutusid olematuks ning paremusjärjestuse tippu tõusid hoopis uued nimed. Ringe sõideti peale turvaauto lahkumist järjestuses Nico Rosberg, Jarno Trulli, Giancarlo Fisichella.

Üsna pea sai karistada Rosberg, valel ajal boksis käigu tõttu ning liidriks tõusis Trulli. Seejärel suundusid boksi ka Trulli ja Fisichella ning liidriks tõusis Alonso, esikohta tal sõidu jooksul enam loovutada ei tulnud.

Turvaauto segas kaardipakki ka veel teistkordselt kui 50. ringil sõitis seina Adrian Sutil. Vahed sõideti jällegi tasa ning sarja üldliider Lewis Hamiltonil tekkis isegi vahepeal teoreetiline šeanss sõidu võit võtta, kuid eespool sõitvatest Alonsost ning Rosbergil britil mööduda ei õnnestunud ning sellises järjestuses sõit ka lõpetati.

Singapuri GP võistluse tulemused

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Valitsus kiitis erakorralisel e-istungil heaks ja saadab parlamendile valitsuse usaldusküsimusega seotud 2022. aasta lisaeelarve ja sellega seotud eelnõud. Eelnõude arutelu ja lõpphääletus toimub Riigikogu täiskogu istungil kolmapäeval, 18. mail.

Täna algas militaarõppus Siil 2022

Täna algas militaarõppus Siil 2022

Täna algas Eesti laiapindse riigikaitse toimimist läbiharjutav kaitseväe suurõppus Siil 2022, õppusel osaleb ligi 15 000 kaitseväelast ning välisriikidest pärit liitlas- ja partnerriigi sõjaväelast.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2022

Teine Maailmasõda | Pistik.net | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee