Austraalia GP 2013 kvalifikatsiooni tulemused, Hulkenberg ei stardi

17.03.2013 08:07
Täna varahommikul meie aja järgi selgitati vihma tõttu eile pooleli jäänud kvalifikatsioonisõidus välja stardikohad tänasele võistlussõidule. Parimateks osutusid jällegi Red Bullid, Sebastian Vettel ja Mark Webber. Kolmandaks platseerus Lewis Hamilton, britt on Mercedeses hästi kohanenud ning näitas head kiirust.
Kui ajasõidu esimene sessioon mis eile maha peeti, sõideti väga märgades oludes siis viimased kaks sessiooni tuli sõitjatel läbida samuti keerulistes oludes. Rada oli kohati niiske ning kuivas kiiresti, rehvivalik osutus lõpuks õnnelikuks neile kes sessiooni lõpuosas slikkidega rajale läksid.

Vaata Austraalia GP 2013 kvalifikatsiooni tulemusi

Täna hommikul, tund enne starti avastati Sauberi meeskonna sõitja Nico Hulkenbergi auto kütusesüsteemis viga. 11. kohalt startima pidanud sakslast otsustati meeskonna poolt starti mitte lasta.

Monisha Kaltenborn, Sauberi meeskonna juhi sõnul tehti seda turvakaalutlustel: "Kui me soojendasime mootorit, avastasime kütusesüsteemis vea ning turvakaalutlustel otsustasime selle autoga täna mitte sõita. See on pettumus nii meile kui ka sõitjale, sest me ootasime siit head tulemust ja ma arvan, et me olime heal positsioonil aga turvalisus ennekõike. Sellist probleemi pole meil enne esinenud ja me kontrollisime ka teist autot."

Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Eesti Valitsus seob lisaeelarve usaldusküsimusega

Valitsus kiitis erakorralisel e-istungil heaks ja saadab parlamendile valitsuse usaldusküsimusega seotud 2022. aasta lisaeelarve ja sellega seotud eelnõud. Eelnõude arutelu ja lõpphääletus toimub Riigikogu täiskogu istungil kolmapäeval, 18. mail.

Täna algas militaarõppus Siil 2022

Täna algas militaarõppus Siil 2022

Täna algas Eesti laiapindse riigikaitse toimimist läbiharjutav kaitsev