Ferrari: Me maksame vanu võlgu

Ferrari: Me maksame vanu võlgu
01.04.2009 08:43

Ferrari direktor Luca Di Montezemolo on kindel, et käesoleva hooaja ebaõnnes on oma osa ka 2008. hooaja võitlusel McLareniga, samas on ta kindel, et Ferrari on tagasi tipus juba õige pea.

Ferraril oli katastroofiline hooaja algus, sest mõlemad piloodid olid sunnitud katkestama Austraalia GP'l.

Felipe Massa jaoks lõppes võistlus mehhaaniliste probleemide tõttu ja Kimi Räikkönen sõitis seina sõidu lõpuringidel.

Di Montezemolo iseloomustas tulemust kui "kummaline" võistlus ja ta ootab meeskonnalt paremaid tulemusi juba sellel nädalavahetusel Malaisiast.

"Ma ootan tugevamat esitlust meeskonna poolt, sest erinevalt Melbournist on Malaisia puhul tegu tavarajaga," kommenteeris ta ootusi Itaalia ajalehele Gazzetta dello Sport.

"Esimesel võistlusel läks meil oodatust palju halvemini."

Ferrari oli sunnitud eelmisel aastal arendama oma autot kuni hooaja lõpuni võistluses tiitlite pärast McLareniga. Di Montezemolo sõnul on see peamine põhjus miks praegu ollakse tagaajaja rollis.

"Siin pole mingit kahtlust, et me maksame suurt hinda 2008. aasta meistrivõistluste tiitlijahi eest mis lõppesid viimases kurvis, viimasel ringil, viimasel võistlusel," ütles ta.

"Meie ja McLaren, pidime oma masinaid arendama kuni hooaja lõpuni, samal ajal võisid teised juba uut tehnikat arendama hakkata, mitu kuud varem kui meie alustasime ettevalmistusi selleks hooajaks. Kindlasti ei tasu unustada, et selleaastase auto puhul pole edasi arenetud. Setõttu on neil kellel oli rohkem aega veelgi suurem edumaa."

"Ma arvan, et me tegime Austraalias liiga palju vigu, Malaisias loodan ma näha meeskondade jõuvahekordade tegeliku seisu. Ma olen kindel, et me näeme hoopis teist tulemust, kuigi autod on täpselt samad."


Seotud võistlus


Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

info@vormel-1.ee | Vormel-1.ee 2024

Teine Maailmasõda | Uusveeb.ee | Emol | Emol Planet | Tihend | Silver | Sporditurg.ee