Austraalia GP kvalifikatsiooni kiireimad olid McLarenid

18.03.2012 06:50
2012. hooaja esimese etapi, Austraalia GP ajasõidu kiireimad olid McLarenid. Esimese stardiruudu haaras endale põnevas duellis Lewis Hamilton, tema meeskonnakaaslane Jenson Button alustab teiselt kohtalt võidusõitu.

Paljudele valmistas üllatuse Romain Grosjean. Lotuse piloot suutis vaatamata oma kogenenuma tiimikaaslase Kimi Räikköneni ebaõnnele sõita välja kolmanda positsiooni. Noore prantslase esitlus kinnitas oodatud head kiirust Lotuse poolt mida ka talvetestidel näidati.

Vanameister Michael Schumacher oli neljas. Red Bullid taandusid alles viiendaks ja kuuendaks. Sedapuhku Mark Webber eespool ja Sebastian Vettel tema järel.

Jutud Ferrari halvast hooaja ettevalmistusest vastavad tõele ning "Punased" stardivad võistlusele, Fernando Alonso kaheteistkümnendana ja Felipe Massa seitsmeteistkümnendana.

Vaata Austraalia GP 2012 kvalifikatsiooni tulemusi


Seotud võistlus

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Rally Estonia korraldajad: nii võimsaid autosid ei ole siin veel nähtud

Rally Estonia korraldajad: nii võimsaid autosid ei ole siin veel nähtud

Seekordses Betsafe’i spordiennustusportaali podcastis on külas Rally Estonia taustajõud – peakorraldaja Urmo Aava ja turvaülem Priit Priimägi. Jutuks tuleb juulis toimuv etapp: mis on teisiti, milline on rada ja katsed, teekate ning kui suurt rahvahulka oodatakse. Lisaks arutletakse podcastis, kas ja milliseid muutusi on neile kaasa toonud hübriidautod ning kuidas ikkagi tagatakse raja ääres turvalisus. Selgub, mis tekitab Priimäele ja Aavale endile enim elevust seekordse Rally Estonia puhul.