Vormel-1 uudised #187

Segastes oludes sõidetud Belgia GP võitis Hamilton
Vihmamärjal rajal lõppenud 2008. aasta Belgia GP võitis britt Lewis Hamilton Mclaren'il. Võitja saatus otustati alles eelviimasel ringil duellis Kimi Räikkönen'i ja Hamilton'i vahel. Viimane jäi lõpuks peale Räikkönen'i seinasõidu tõttu.
Loe edasi Segastes oludes sõidetud Belgia GP võitis Hamilton

Saksamaa GP võitis Hamilton
Põnevaks kujunenud Saksamaa GP võitis Lewis Hamilton, edestades üllatuslikult teisele kohale sõitnud Nelsinho Piquet'i, kolmandaks võitles ennast Felipe Massa.

Saksamaa GP esimese vabatreeningu parim Hamilton
Vormel-1 Saksamaa esimese vabatreeningu kiireim oli britt Lewis Hamilton (McLaren). Noormees läbis kiireima ringi ajaga 1:15.537, teist aega näitas tema meeskonnakaaslane Heikki Kovalainen.
Vaata lisaks

Täna, 25. augustil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati hoovihma
Täna, 25. augustil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, õhtu poole on saju võimalus juba väike. Puhub loode- ja põhjatuul 2-8, puhanguti 12 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 16..20°C.

Augusti viimased päevad toovad selgust ja muutusi: horoskoop 24. - 30. august 2026
Augusti viimane täisnädal kannab endas selget ülemineku tunnet. Suvi pole veel läbi, kuid mõtted hakkavad üha enam liikuma sügise, uute kohustuste ja järgmiste eesmärkide poole. Paljude jaoks võib see tähendada soovi oma tegemistes rohkem korda luua, pooleliolevad asjad lõpetada ning otsustada, millele tasub lähikuudel oma aega ja energiat pühendada.
